Acil arama için +90 544 220 4 111

Yüksek Basınçlı Sistemler (700 – 3000 Bar)

Neye ihtiyacınız varsa seçimini yapabilirsiniz.

genel
Markalarımız

700 Bar Hidrolik Silindir

Hidrolik silindirler yüzlerce farklı konfigürasyonda mevcuttur. Endüstriyel uygulama ne olursa olsun; kaldırma, itme, çekme, bükme, tutma, kuvvet kapasitesi, strok uzunluğu veya boyut kısıtlamaları ne olursa olsun, tek veya çift etkili, içi dolu veya boş piston, neye ihtiyacınız var sa yüksek kuvvet uygulamanıza uygun silindir çeşitleri ile işinizi kolaylaştırmanıza yardımcı oluruz.

Detay
Hidrolik Tork Anahtarları

Hidrolik Tork Anahtarları, endüstriyel uygulamalar için profesyonel araçlardır. Bu gerçekten çok yönlü araçlar, standart darbeli soketler, isteğe bağlı doğrudan allen anahtar sürücüleri veya değiştirilebilir altıgen kasetler kullanarak alet başına birden çok boyutlu bağlantı elemanlarının kontrollü bir şekilde sıkılmasının sağlar. Opsiyonel aksesuarlar bu ürünlerin uygulama yelpazesini daha da genişletmektedir.

Detay
Flanş Araçları

Bu ayırıcılar, flanşları ayırmak için mekanik ve hidrolik presler kullanır. Küçük, orta ve büyük flanş bağlantılarını ayırabilir. Flanş Ayırıcı seçimi flanş yüzleri arasında ki erişim boşluğu, flanş boyutu ve gerekli çalışma kapsamı temelinde yapılır.

Detay
Dişli Çektirme

En geniş boyut, kapasite ve stil yelpazesine sahip eksiksiz bir çektirme seti ile uygulamanız ister mekanik ister hidrolik gerektiriyor olsun, Enerpac ihtiyaçlarınız karşılayabilir. Yüksek mukavemetli çelik alaşımlardan yapılmış, en zorlu ortamlarda bile yıllarca sorunsuz çalışma sağlamak için Enerpac çektirmelerine güvenebilirsiniz. Yaygın olarak rulman çekicileri ve tekerlek çekiciler olarak bilinen bu hidrolik çektirmeler, rulmanlar, dişliler, manşonlar, tekerlekler ve zincir dişlileri gibi mile monte edilmiş öğelerin çıkarılması için basit bir çözüm sunar.

Detay
700 Bar Hidrolik Pompa

Hidrolik pompalar 1000' den fazla farklı konfigürasyonda mevcuttur. Yüksek basınçlı pompa ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, hız, kontrol, aralıklı veya ağır hizmet performansı isteklerinize karşılık ihtiyacınız olan en doğru pompa seçimini sizin için yapabiliriz. El, Elektrik, Hava, Pil ve benzinle çalışan modeller ile en kapsamlı yüksek basınç pompa çeşitlerini hizmetinize sunarız.

Detay
Ağır Kaldırma Sistemleri

İhtiyaçlarınıza göre ağır kaldırma ekipmanları tasarlayarak en yüksek kaliteyi ve güvenlik seviyesini koruyan akıllı ve yenilikçi çözümler sunarak yüksek basınçlı hidroliği kontrolle birleştirerek her türlü zorluğun üstesinden  gelebilen sistemler üretiyoruz. Bunu bize destek veren dünyanın en iyi markalar sayesinde yapıyoruz.

Detay
Somun Kesiciler

Hidrolik somun ayırıcılar ve kesiciler ile somun kesme ne güvenli yöntemdir. Daha az zaman alır ve eklem bileşenlerine pahalıya mal olan hasarları önler. Ağır hizmet tipi keskilerle donatılmış kafa tasarımı, çok çeşitli uygulamalarda somunların ayrılmasına izin verir. İki bıçaklı model ile somunlar tek harekette iki taraftan ayrılır.

Detay
Yardımcı Ekipmanlar

Enerpac sistem bileşenleri - Yüksek basınçlı hidrolik sisteminizi tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm ek bileşenler sayesinde silindirleriniz, pompalarınız ve aletleriniz doğru bir şekilde çalışır.

Detay