IT Support Services

700 Bar ve üstü Hidrolik Ekipman Tamir I Bakım I Sertifika Hizmeti

 

Yüksek güçle çalışan endüstriyel araçlar, nasıl çalıştıkları ve nasıl korunmaları gerektiği konusunda sağlam bilgi gerektirir. Doğru kullanım ve bakım konusunda eğitimli servis elemanlarımız sayesinde sahada çalıştırdığınız

güçlü aletlerin bozulduktan sonra verdiğimiz servis hizmeti sayesinde ömürleri uzayarak hem zaman hem de para kaybetme riskini sıfıra indirir. Bu sayede hem operatör hem de aletlerin kullanıldığı ortam için güvenlik sağlanmış olur.

 

 

ALET KALİBRASYONU – BAKIMI ve SERTİFİKA

Tork kalibrasyonu ve basınç testi hizmetleri sunuyoruz. Kalibrasyon sırasında aletiniz teşhis edilir ve bir onarım gerekirse Arge Hidrolik olarak onarım işini sizin için eğitimli teknisyenlerimiz tarafından yapabiliriz. Arge Hidrolik hem kalibrasyon hem de onarım için standart ve hızlandırılmış bir yol izleyerek, Tork anahtarınızın eski gücüne ve hızına ulaşmasını sağlar. Tüm 700 bar ve üstü Hidrolik ekipmanlarınızın 100 tona kadar tonaj basınç ilişkileri sertifikalandırılmaktadır.

 

 

ALET ONARIM

Teknisyenlerimiz, tüm alet serinizi onarmak için eğitilmiştir. Bu sayede standart ve hızlandırılmış onarımlar sunar. Kullandığınız aletin hızlandırılması gerekiyorsa lütfen Hidrolik Tamir Merkezini arayınız.

 

 

UYGULAMA ve ARAÇ SPESİFİKASYON HİZMETLERİ

Araç Özellikleri;

İşinize uygun aracı bulmak için yardıma ihtiyacınız olduğunda, yardım etmek için buradayız. Deneyimli kadromuz, sizin ve ekibinizin işiniz için doğru araçlarla güvenli ve zamanında donatılmasını sağlayabilir.

 

 

Uygulama Desteği

Karmaşık civatalama, işleme veya kaldırma işleri için, ekibinizin aletlerinizi güvenli bir şekilde çalıştırmak ve projenizi başarıyla tamamlamak için gereken bilgi ve becerilere sahip olduğundan emin olmak için ihtiyacınız olan uygulama desteğini sağlayabiliriz.

divider

HİZMET VERDİĞİMİZ BAŞLICA MARKALAR