IT Support Services

Her gereksinim için doğru çözüm.

pnömatik silindir

pnömatik silindir

pnömatik valfler

pnömatik valfler

pnömatik hız ayar valfi

pnömatik hız ayar valfi

pnömatik kollu valfler

pnömatik kollu valfler

pnömaik ye

pnömaik ye

pnömatik silindir pnömatik valfler pnömatik hız ayar valfi pnömatik kollu valfler pnömaik ye

2002’den beri akışkan ve basınçlı hava bileşenleri üretiminde lider markalarla

Geçmişin deneyimi, bugünün insanları ve geleceğin inovasyonu sağlamak için hizmetinizdeyiz.

Yirmi yılı aşkın bir süredir akışkanlar ve basınçlı hava için bağlantı parçaları, vanalar, solenoid vanalar, aktüatörler ve otomatik kaplinlerin üretiminde uzmanlaşan markalar ile müşterilerimize farklı ürün grubları sunduk. Deneyimimiz ve sürekli inovasyon çabamız sayesinde, tamamı en yüksek kalite, tasarım ve güvenlik standartlarına uygun, belirli pazar ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış özelleştirilmiş çözümler sunarak kendimizi endüstriyel otomasyonun çeşitli alanlarında sektör lideri olarak konumlandırdık. . Ürünlerimizin tamamı İtalya’da üretilmekte olup, geniş distribütör ağımız sayesinde Türkiyenin her yerinde ve komşu ülkelerimize satışa sunulmaktadır.

 

Her gereksinim için doğru çözüm: ARGE Hidrolik-Pnömatik, fabrika ve proses otomasyonu için pnömatik ve tahrik teknolojisi ile ilgili her şey için katalogda ve çevrimiçi mağazada çok sayıda ürün, sistem ve hizmet sunar.

 

Günlük fabrika ortamında otomasyon teknolojisi, pnömatik parçaları, montajları veya komple ürünleri kavrama, hareket ettirme ve konumlandırma gibi görevleri üstlenir.

divider

Güvenilirlik

Güvenilirlik

Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik hizmet vermekteyiz. Makinanız için en hızlı ve en güvenilir yöntemleri uyguluyoruz.

Uzmanlık

Uzmanlık

Uzun vadeli çalışmalarımız iş bitene kadar devam ediyor. Çalıştığımız tüm firmalarla sağlam ve uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz.