Telefon Numaranızı bırakın.


  Sizi geri arayalım.

  IT Support Services

  Hidrolik Soğutucular

  Endüstriyel alanda kullanılan birçok makine motoru yüksek güç ve kapasitede çalıştığı için aşırı ısınma sorunu ile karşılaşır. İşte burada devreye Hidrolik Soğutucu sistemler girer. Tabii ister istemez ortaya şöyle bir soru çıkıyor. Hidrolik sistemi bu denli yüksek ısıyı soğutmayı nasıl başarıyor ve çalışma prensipleri hangi sistematik değişiyor.

   

  Hidrolik Yağ Soğutucular Termostat Yardımıyla Isıyı Dengede Tutuyorlar

  Elbette Hidrolik yağ Soğutucular aşırı miktarda ortaya çıkan ısıyı dengelemek için bazı sistemlerden yararlanırlar termostat ve radyatör bunlardan sadece iki tanesidir. Bunun yanı sıra soğutma tertibatının verimli çalışabilmesi için motor tork konverteri ve yağların uygun ısıda tutulması gerekiyor. Dolayısıyla ısınmanın kontrol altına alınmasının ardından bu kez aşırı soğumanın önlenmesi gerekecektir. Çünkü motorun aşırı ısınmasının zararlı olduğu gibi, aşırı soğuması da istenilen bir durum değildir ve verimi düşürdüğü gibi motora da zarar verecektir. Tüm bu sistemlerin birbirleri ile uyum içerisinde çalıştığı hidrolik soğutucu sistemleri büyük iş makineleri, fabrika otomasyonları ve endüstride kullanılan yüksek kapasiteli araçlarda görmek pekâlâ mümkündür.

   

  SULU SOĞUTUCULAR;

  Yağ soğutma eşanjörleri ısı transfer sıvıları, yağlama yağları ve soğutma yağları için uygundur. Yüksek kaliteli bu ürünler en iyi malzemenin (hammaddenin) ve en yeni üretim tekniklerinin birleşimiyle üretilmektedir. Standart üretimde tatlı su soğutmalı ve deniz suyu soğutmalı 4 farklı ürün grubu bulunmaktadır. Yüksek verim, kolay temizlik, dayanıklılık ve ekonomik olarak ürünleri sınıflandırmak mümkündür.

   

   

       

  divider